На скільки видовжиться пружина жорсткістю 100 Н/м, якщо до неї підвісили тіло масою 100г? Помогите

пожалуйста, дам 25 балов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

Объяснение:.....


Отвечает Власова Юлия.

Ответ:

пружина видовжиться на 9,8 мм.Объяснение:Для вирішення задачі використовуємо закон Гука:F = kx,де F - сила, що діє на пружину, k - її жорсткість, x - видовження пружини.Ми знаємо, що k = 100 Н/м (ньютон на метр), а також масу тіла, яке підвісили до пружини - m = 100 г = 0,1 кг.Сила, що діє на пружину, залежить від ваги тіла:F = mg,де g - прискорення вільного падіння, приймаємо його рівним 9,8 м/с².F = 0,1 кг * 9,8 м/с² = 0,98 Н.Тепер можемо знайти видовження пружини:F = kx,x = F/k = 0,98 Н / 100 Н/м = 0,0098 м = 9,8 мм.Отже, пружина видовжиться на 9,8 мм