На скільки видовжиться пружина жорсткістю 400 H/m. Якщо до неї підвісили тіло масою 2 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.
mg = kΔx
m = 2 кг
k = 400 H/м
g = 10 м с⁻¹
Δx = mg/k = 2·10/400 = 0.05 м (5 cм)