Виконуючи ривок, важкоатлет підняв штангу масою 200 кг на висоту 2 метри за 1 сек. Яку потужність

він при цьому розвинув? Поможіть, дуже прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.

Ответ:

4000 Вт

Объяснение:

P=mgh/t=200*10*2/1=4000 Вт