Капіляр радіусом 5 мм помістили у воду. Знайдіть силу поверхневого натягу води, що виникла

всередині капіляра.

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

r = 5 мм = 5·10⁻³ м

σ = 73·10⁻³ Н/м

______________

F - ?

Длина окружности:

L = 2·π·r

Из формулы

σ = F / L

находим:

F = σ·L =σ·2·π·r

F = 73·10⁻³·2·3,14·5·10⁻³ ≈ 2,3·10⁻³ Н    или    2,3 мН