Взяли трубочку діаметром 16 мм та помістили у воду. Вода піднялась в трубці на певну висоту.

Визначте, яка сила поверхневого натягу води виникла всередині трубки. ​Поверхневий натяг води дорівнює 0,0728Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Дениз Диана.

Відповідь:

F пов= 0,003

Пояснення:

F пов= а×пd

F пов= 0,0728×3, 14×16×10^-3= 0,003 Н