Різниця двох сторін прямокутника дорівнює 1,5см..Обчислити площу прямо якщо його периметр дорівнює

59см

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Иван.

Ответ:

ниже

Пошаговое объяснение:

Нехай a=x,тоді b=x+1.5

З умови задачі знаємо що P=59см

Маємо р-ня:

x+x+x+1.5+x+1.5=59

4x=59-3

4x=56

x=56/4

x=14

Отже,a=14см,b=14+1.5=15.5см

S=ab

S=14см×15.5см=217см

В.:217см