Джерело звуку випромінює звукову хвилю частотою 15 кГц. Визначити швидкість поширення хвилі в гумі,

коли відомо, що проходячи крізь неї, хвиля має довжину 0,004 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобур Маша.

Объяснение:

n=V/L

V=n*L=15*10³*4*10^-3=60 м/с