На тіло масою 500 г діє сила 2 Н протягом 20 хв. Визначити швидкість, яку набуде тіло протягом

цього часу

Ответы на вопрос

Отвечает Джайский Елнур.

F=ma;

  a =   \frac{u}{t} значит:

f = m \frac{u}{t}

От куда скорость равна

u =  \frac{ft}{m } = 4800

Ответ : 4800 м/с