Визначте площу поперечного перерізу нікелінового дроту, довжиною 27,5 см з якого виготовлено

спіраль кипятильника, якщо при напрузі 220в сила струму у спіралі 2 ампери. Даю 80 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Глухов Пашок.

Дано: L=27,5 см=0,275 м; U=220 В; I=2 А; ρ=0,4 Ом*мм²/м; S - ?

----------------------------------------------------------------------------------------

I=U/R;  R=U/I

R=ρ*L/S;  R*S=ρ*L;  S=ρ*L/R

-----------------------------------------

R=220/2=110 Ом

S=0,4*0,275/110=0,001 мм²  -  это ответ.