Назвіть довжину провідника з ніхрому якщо його площя з поперечного перерізу 5 мм в квадраті при

електричному опорі 200 Ом ​

Ответы на вопрос

Отвечает Газизова Лениза.

Ответ:

R=(ρ•ʟ)/S =>  ρ•ʟ=R*S =>  

ʟ=R*S/ρ=892,858...≈893 м

Объяснение: