Тіло падає з висоти 57.5м. Скільки часу падало? Яка його швидкість під час удару об землю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошикбаева Гульжан.

Дано:

H = 57,5 м

V_{0} = 0 м/с

Знайти:

t - ?

V - ?

Розв'язання:

Запишемо загальну формулу: H = \frac{g * t^{2} }{2},

тоді для знаходження часу потрібно: t = √\frac{2H}{g}

t = √\frac{2*57,5}{10} ≈ 3,4 с

Тепер знайдемо швидкість під час удару об землю:

V = V_{0} + g · t = 0 + 10 · 3,4 = 34 м/с