Задача. На тіло, повністю занурене у воду, діє архімедова сила 49 Н. Який об'єм цього тіла?

Прискорення g=9.8 Н/кг. Відповідь запишіть у куб. метрах. У відповідь записати тільки число у вигляді десяткового дробу. *

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Илюша.

Відповідь:

V = 0,005 м3

Пояснення:

Fa = p*g*V

V = Fa/pg                    [V] = Н/ кг/м3* Н/кг = м3

V = 49/1000 * 9,8 = 49/9800 = 0,005 м3