Обчисліть коефіцієнт поверхневого натягу олії, якщо внаслідок пропускання через піпетку 3,6·10 -3

кг олії одержано 304 краплі. Діаметр шийки піпетки 1,2·10 -3 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Лулчев Эмил.

Ответ:

Объяснение:

Масса капли m1=m/N=3,6*10^-3/304=11,8*10^-6 кг сигма=m1*g/pi*d=11,8*10^-6*10/3,14*1,2*10^-3=31,3*10^-3 Н/м=31,3 мН/м