Упродовж якого часу протікав струм у колі, якщо по спіралі електрич- ної лампи пройшов заряд 10

Кл? Амперметр, увімкнений у коло, пока- зував силу струму 0,4 А

Ответы на вопрос

Отвечает Балдин Александр.

Ответ:

25 c

Объяснение:

q=10 Кл    I=0.4 A    t=?

===

I=q/t

t=q/I=10/0.4=25 c

==================