Скільки молекул газу міститься в кімнаті об’ємом 150 м3 за тиску 1 атм і температурі 37 цельсия


Ответы на вопрос

Отвечает Охлопков Андрей.

Ответ:

Объяснение:

p = nkT \Rightarrow n = \dfrac p {kT}\\\\N = nV = \dfrac {pV} {kT} = \dfrac{10^5*150}{1.38*10^{-23}*310} = 3.5*10^{27}