З якою мінімальною силою необхідно штовхнути перед собою вантаж масою 12кг, для того щоб зрушити

його з місця? Сила складає з горизонтом кут 30°, коєфіцієнт тертя поверхні предмета з долівкою 0,4.

Ответы на вопрос

Отвечает Маженов Шалхар.

Если сила составляет с горизонтом 30°, то ее проекция на ось ОХ

Fx=F*cosα=F*cos30=F*√3 / 2

Fx=μN=μmg

F*√3 / 2=0,4 * 12 * 10

F√3=8*12

F=8*12*√3 / 3=8*4*√3≈32*1,73=55,36 H  -  это ответ.

Отвечает Хисамутдинова Рамина.
Відповідь дуже важка 30:0,4=75
75:12=6,25
Все