Який опір має вольтметр , розрахований на 200 в , якщо сила струму на ньому не повинна перевищувати

0, 01А ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубрак Таисия.

Ответ:

20 кОм

Объяснение:

U=200 B     I=0.01 A    R=?

===

R=U/I=200/0.01=20000 Ом

=======================