(5 балів) Визначте рівень води у водонапірній башті, якщо манометр, встановлений біля її основи,

показує тиск 290 кПа.Розв'язанняВідповідь:------І11211І3т11T​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Катя.

Ответ:

Р=220000 ПА

G=9.8

НАЙТИ: H

РЕШЕНИЕ:

Р(ро-плотность воды ) =1000м/кг

Р=hgр(ро)

220000=h*9.8*1000 отсюда выражаем h

h=220000/9800=22.4м

Объяснение: