Трактор масою 6000кг має площу опори 2000 см². Який тиск чинить він на ґрунт? Задача по физике!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Вика.

Дано:

m = 6000 кг

s = 0,2 м²

g = 10 H/кг

——————-

p - ?

Решение:

p = F/s = mg/s = 6000 ⋅ 10/0,2 = 300000 Па = 300 кПа