Який тиск чинить лижник масою 70кг на сніг якщо довжина кожної лижі 1,5 метра а ширина 6см. Друга

На якій глибині морська вода (1030 в таблиці) чинить тиск 106тисяч Паскалів. На мідну деталь повністю занурено у нафту діє виштовхувальна сила 20 Ньютон. Яка виштовхувальна сила буде діяти на цю деталь у воді.

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Площадь двух лыж:

S = 2·a·b = 2·1,5·0,06 = 0,18 м²

Давление:

p = m·g/S = 70·10 / 0,18 ≈ 3 900 Па

Задача 2

h = p / (ρ·g) = 106 000 / (1030·10) ≈ 10 м

Задача 3

F₁ = ρ₁·g·V

Объем медной детали, погруженной в нефть:

V = F₁ / (ρ₁·g) = 20 / (800·10) = 2,5·10⁻³ м³

Тогда в воде выталкивающая сила:

F₂ = ρ₂·g·V = 1000·10·2,5·10⁻³ = 25 Н