СРОЧНО!!!!!!!!!!!! ДАЮ 90 БАЛЛОВ!!!!! Електричне коло складається з однакових резисторів опором

21 Ом кожний та має загальний опір 12 Ом. Яка найменша кількість резисторів використовується накресли схему цього кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Богдан.

Ответ:

Объяснение:

найдем эквиваленты сопротивлений

r12 = R1+R2 = 21+21 = 42 Ом

r4567 = R4+R5+R6+R7 = 21+21+21+21 = 84 Ом

r124567 = r12*r4567 / (r12+r4567) = 42*84 / (42+84) = 28 Ом

сопротивление всей цепи

R = r124567*R3 / (r124567 + R3) = 28*21 / (28+21) = 12 Ом