Знайдіть об'єм тіла, яке повністю занурене у морську воду, якщо на нього діє архімедова сила 20H​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеголенкова Анастасия.

Ответ:

Густина морської води приблизно 1030 кг/м3

F_{a} =ρ*g*V

V=F_{a}/ρg

V=20/1030*10=1/515≈0.0019 м3=1.9 л