Задача Хлопчик розтягує гумовий джгут прикладаючи силу 20 Ньютон. Жорсткість джгута рівно 800

ньютонівської ділити на метр. Наскільки видовжився джгут?

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Кира.

F=20 H

k=800 Н/м

x-?

F=kx

x=F/k

x=20/800=0.025 м