Жорсткість гумового джгута дорівнює 20 н/м.Якою стане жорсткість цього джгута,якщо його скласти

втричі?

Ответы на вопрос

Отвечает Чкаловская Милана.

Ответ:

180 Н/м

Объяснение:

Якщо під дією сили F подовження жгута дорівнює х, то подовження жгута кожної його половини дорівнює х/3. Жорсткість жгута k=F/X, жорсткість його половини k1=F/(X/3)=3k.

Так як у нас дано 3 половини => 3k + 3k + 3k = 9k

Підставляємо k=20 => 9*20=180 H/m