Соснова дошка завтовшки 10 см плаває у воді. На скільки вона виступає над водною поверхнею?

Густина сухої сосни 400 кг/м3СКОПИРОВАНЫЙ ОТВЕТ НЕ ПРИНИМАЮ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьячков Павел.

Ответ:

щільність води-1000-щільність дерева-400/1000 = 0.4 0.4 * 10 см = 4 см піде під воду над водою залишиться 10-4 = 6