На тіло зарене у морську воду діє виштовхувальна сила 0,35кH ок обчисліть об'єм зануреного тіла. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Мария.

Ответ: 0,03м³

Объяснение:

Дано:

Fa=0,35кН=350Н

g=10Н/кг

ρ=1030кг/м³

---------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρ*g)=350/(1030*10)=0,03м³