Площа поршнів гідравлічного пресу 2 см2і 400 см2. Знайти силу тиску на великий поршень і висоту

його підняття, якщо при опускання малого поршня на 20 см виконується робота 10 Дж. Вагою рідини знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Папукова Илона.

Ответ:

1 мм      10 кН

Объяснение:

S1=2 см²    S2=400 см²    h1=0.2 м    А=10 Дж   h2=?    F2=?

===

F1=A/h1=10/0.2=50 H

V1=V2

S1*h1=S2*h2

h2=S1*h1/S2=2*0.2/400=0.001 м

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=50*400/2=10000 H

==============================