Плоша більшого поршня гідравлічного пресу 300 см на нього діе сила 9000H яка сила діе на менший

поршень якщо його площа дорівнюе 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Лучникова Алёна.

Ответ: 450Н

Объяснение: По закону Паскаля: F1/S1=F2/S2;

F1=F2*S1/S2=9000*15/300=450Н