До джерела спочатку приєднали лампочку опором 30 Ом, а потім її замінили лампочкою опором 20 Ом.

В якій лампочці виділялася більша потужність?

Ответы на вопрос

Отвечает Рымкевич Александр.

Ответ:

В першій лампочці виділялася більша потужність

Объяснение:

I1=I2

P=IU

U=IR

P=(I^2)*R

Нехай (I^2)=x

P1=x*30 Oм=30x

P2=x*20 Om=20x

P1>P2