СРОЧНО!!!! ДАЮ 60 БАЛЛОВ Дріт приєднали спочатку до затискачів джерела струму з напругою 6 В, а

потім до джерела напругою 12 В. В якому випадку робота струму за одиницю часу більша і у скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Даяна.

Ответ:

Якщо дріт спочатку приєднати до джерела струму з напругою 6 В, а потім до джерела напругою 12 В, то робота струму за одиницю часу у другому випадку буде більшою в 4 рази.

объяснение Робота струму визначається за формулою:

W = V * I * t

де V - напруга, I - сила струму, t - час.

Якщо дріт спочатку приєднати до джерела струму з напругою 6 В, то сила струму в дроті буде визначатися за законом Ома:

I = V / R

де R - опір дроту.

Якщо дріт потім приєднати до джерела напругою 12 В, то сила струму збільшиться вдвічі:

I = V / R = 12 / R

Отже, якщо ми порівняємо роботу струму в обох випадках, припустимо, що час і опір дроту залишаються незмінними:

W1 = 6 * (6/R) * t = 36t/R

W2 = 12 * (12/R) * t = 144t/R

Отже, робота струму в другому випадку буде більшою в 4 рази, ніж в першому випадку