З двох туристичних баз, відстань між якими становить 78 км вийшли одночасно назустріч один одному

два лижники. Швидкість одного 12 км/ год, а другого 14 км/ год. Через скільки годин вони зустрілися?

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12+14=26(км/ч) скорость сближения лыжников

2) 78/26=3(ч) через столько времени лыжники встретятся

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:

Час = шлях / швидкість

Час = 78 км / (12 км/ год + 14 км/ год)

Час = 78 км / 26 км/год

Час = 3 год  чи 180 хв

Отже, через 3 години (або 180 хв) лижники зустрінуться.