На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Цуканов Данил.

Відповідь:

V = 0,1 м3

Пояснення:

Fa = p*g*V

V = Fa/pg                    [V] = Н/ кг/м3* Н/кг = м3

V = 1030/1030 * 10 = 1030/10300 = 0,1 м3