Розширюючись ізобарно газ змінив об'єм від 1.5 м3 до 2м^3 і виконав роботу 110 кДж. знайти тиск газу


Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Кирилл.

p=const

Vo=1.5 м³

V=2 м³

A=110*10³ Дж

p-?

A=pΔV

ΔV=V-Vo

p=A/V-Vo

p=110*10³/2-1.5=110*10³/0.5=220*10³ Па