Трос витримує максимальну силу натягу 55 кН. Визначте прискорення, при якому розірветься трос під

час піднімання вантажу, маса якого 400 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Кунгурцева Елизавета.

Ответ:

F=ma

а=F/m

a=55000/400=137.5 м.с.

Объяснение:

Второй закон Ньютона