при напрузі 120в електрична плитка витрачає 1080 кдж, чому дорівнює сила струму , якщо час

використання плитки 30 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Житникова Юлия.

Дано:

t=30хв=1800с

А=1080кДж=1080000Дж

Р=120В

Знайти:

І-?

Розв'язання:

A=U×I×t

I=A/U×t=1080000/120×1800= 1080000/216000=5А