11. (36) Підвішений до динамометра вантак в повітрі важить 20 Н. Коли вантаж повністю занурюють у

воду. Дипнамометр показус 18 Н. Яка густина вантажу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Толеуханов Диас.

Ответ:10000кг/м3

Объяснение:

Ртіла=mg m=P/g=20/10=2Н(вага тіла)

20-18=2H

Faрх=Pрізниці= густ.води×g×Vтіла=Vтіла=Ррізн./густини.в.×g=2/1000×10=0.0002м3

Густ.тіла=m/Vт=2/0,0002=10000кг/м3