Скільки часу мае працювати двигун потужністю 25 кВт щоб виконувати роботу 36000 кДж​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиннурова Диана.

соу)))))))))))))))))))))))))))))))))))


Отвечает Константинова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

надо перевести в СИ 25кВт=25000Вт  36000кДж=36000000Дж

мощность=Работа/время

N=A/t

t=A/N  

t=36000000/25000= 36000/25=1440c переведем в часы 1440/3600=0,4 часа