швидкість автомобіля збільшилась з 2м/с до 8 м/с протягом 1,5 с. визначити прискорення з яким

рухається автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

Ответ:

4 м/с²

Объяснение:

vo=2 м/с      v=8 м/с      t=1.5 c    a=?

===

a=(v-vo)/t=(8-2)/1.5=4 м/с²

==========================