Обчисліть жорсткість пружини, якщо підвішений на ній вантаж масою 700 г здійснює 18 коливань за 21

с. умоляю помогите!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Столмакова Влада.

Ответ:

k=29

Объяснение:

Т=t/n

T=2*При*√m/k

k=m(2Пи*n/t)^2

k=(2Пи*18/21)^2=29