Резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом з'єднані послідовно. Визначте силу струму в колі, якщо загальна

напруга= 1.5 В. 0,2 А 9 А 0,3 А 7,5 А Срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Виктория.

Ответ:

0.3 A

Объяснение:

R (опір) = R1 +R2

R = 2 Ом + 3 Ом = 5 Ом

I (сила струму) = \frac{U}{R}

I = \frac{1.5}{5}

I = 0.3 А