обчисліть площу поперечного перерізу алюмінієвого дроту довжиною 4 м, якщо при напрузі при напрузі

1,12 В сила струму в провіднику 1 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Мардамшин Айнур.

Ответ:

Объяснение:

p = 0.028 Ом*мм^2/м

L = 4м                                  За законом Ома:

U = 1.12В                             I = U/R                    

I = 1А                                   R = U/I

s-?                                       R = 1.12 Ом

                                           R = p*L/s

                                           s = p*L/R

                                           s = 0.028 Ом*мм^2/м*4м/1.12 Ом

                                           s = 0.1 мм^2