Чому дорівнює сила Архімеда, яка діє на свинцевий брусок розмірами 3×1,5×0,2 м, занурений у воду

наполовину свого об'єму?

Ответы на вопрос

Отвечает Умеров Ибрам.

Ответ:

F=ρgV/2

F=10^3*10*3*1.5*2/20=45 H

На тіло діє сила Архімеда 45 Н