Яким буде показ динамометра, якщо підвищений до нього вантаж масою 1,6 кг і об’ємом 1000 см3

занурити у воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Скареднова Ксюша.

Ответ:

5,88 H

Объяснение:

FA=V*p*g=0,001*1000*9,8=9,8 H ( Підйомна сила в воді )

1,6*9,8=15,68 H ( Знайшли вагу вантажу )

15,68-9,8=5,88 H ( Вага вантажу в воді )

PS: p - це po (густина)