Яким буде показ динамометра,якщо підвішений до нього тягар масою 1,6 кг і об"ємом 1000 см3 занурити

у воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Энжи Лика.

Ответ:

Дано:                            СИ                             Решение

m = 1.6кг                                                F = Fт - Fа

V = 1000см^3           | 0.001м^3 |          Fт = mg

ρ = 1000кг/м^3                                     Fа = ρgVт

-----------------------                                    F = mg - ρgVт

F - ?                                                        F = (m-ρVт) * g

            F = (1.6кг - 1000кг/м^3 * 0.001м^3) *  1