мотоцикліст і велосипедист одночасно починають рівноприскорений рух зі стану спокою. Прискорення

мотоцикліста в 3 рази більше, ніж прискорення велосепедиста. У скільки разів більши часу знадобиться велосепедисту , щоб досягти швидкості 50 км на годину

Ответы на вопрос

Отвечает Чекалина Влада.

Відповідь:

v = a·tв ⇒ tв =  

v = 3a·tм ⇒ tм =  

tв/tм =  =  = 3

Пояснення: