Скільки часу триває перенесення заряду 10 нКл, якщо сила струму в колі дорівнює 0,2 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.

Відповідь:

t=50×〖10〗^(-9) c

Пояснення:

I= ɋ/t  →t=ɋ/I=(10×〖10〗^(-9) Кл)/(0,2 А)=50×〖10〗^(-9) c