3 поверхні землі кинули вертикально вгору тіло, з початковою швидкістю 20 м/с. За який час тіло

підніметься на висоту 15 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Лина.

Відповідь:

0,65

Пояснення:

h=(g*t^2)/2+vo*t; 15=20t+5t^2

3=4t+t^2; t^2+4t-3=0; d=16+12=28

t=(-4+5,3)/2=0,65