Визначте, як зміниться кінетична енергія тіла, якщо його швидкість руху зменшиться в 4 рази, а маса

збільшиться у 8 разів: помогите умоляяяяю

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарчук Оксана.

Ответ:

Объяснение:

Е₁ = m₁·V₁²/2

Е₂ = m₂·V₂²/2 = 8·m₁·(V₁/4)²/2 = 8·m₁·V₁²/(2·4²) =

= m₁·V₁²/ (2·2) = E₁ / 2

Энергия уменьшилась в 2 раза