на балоні лампи розжарення написано 220 В , 60Вт. Скільки енергії може споживати лампа , якщо вона

горітиме 5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Объяснение:

Для того щоб знати ,що буде потрібно знайти опір ламп, та знайти струм.

I1=60вт/220в=0.272а,, R1=220/0.272a=808.8om

I2=120вт/220в=0.545а,, R2=220/0.545a=403.3om,,

Ro=808+403=1212.1om,, Io=220в/1212,1=0.181а,, .але лампи ввімкнено на 110в, тому Р1=Io² *R1=0.033*808.8om=26.64вт

Р2=Io² *R2=0.033*403.3ом=13.3вт