трамвай масою 10 т при гальмуванні зупиняється під дією сили тертя 1кН. З яким прискоренням рухався

трамвай

Ответы на вопрос

Отвечает Чимитова Айлана.

Ответ:

Сила тертя рівна сила, з яка діє на трамвай.

F=ma

a=F/m

a=1000/10*10^3=0.1 м/с²